2.310 gösterim
385,00 viral puan

ALAATTİN ÇAKICI'DAN FLAŞ AÇIKLAMA

[15:44, 13.7.2017] 111: Sayın kamuoyuna saygıylarımla

Van'da ringte haberim olmadan gelişen olayla ilgili basında bir yazı çıkmıştı. Gönderdiği fax'da anladım ki kan bağım olmayan ama kan bağımdan daha yakın yeğenim olan, yeğenim Bora Toprak'ın yaptığını göndermiş olduğu fax'tan anlaşılmaktadır. Mektubun ortasında Van yüksek cezaevi kurumunun imzasıda gözükmektedir. Olmayan bir olay da cezaevi idaresi mektup komisyonu o bölümleri çizer ve iptal eder. Bahsedilen Hakan Çillioğlu'nun kaş kemiği yarılıp gözleri balon gibi olmuş, elmacık kemikleri kırılıyor yüzünün sağ tarafı yarılıyor, hastaneye kaldırılıyor hastanede dikiş atıldığı Van'daki yetkililer tarafından bilinmektedir.
İnsan bir hadise ile karşılaşabilir, yumrukda yer, vurabilirde ama erkek adam böyle bir olay olmadı diye açıklama yapmaz. Delikanlı gibi işin altından kalkar Bora Toprak kendine münhasır bir insandır. Güçlü bir aileside vardır, bana ihtiyacı'da yoktur ama saçının bir teline kahpece dokunan bedelini ağır öder. (Buda böyle bilinmelidir)
Saygılarımla kamuoyuna arz ederim
13.07.2017
Alaattin Çakıcı
[15:57, 13.7.2017] 111: Kırıkkale T tipi kapalı cezaevinde kalmakta olan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, yapmış olduğu basın açıklamasında Hakan Çillioğlu'nu ağır yaralayan, Bora Toprak'ın cezaevi mektup komisyonunca onaylanan mektubunu basınla paylaştı.

İşte o mektup

Sayın kamuoyuna saygıylarımla

Van'da ringte haberim olmadan gelişen olayla ilgili basında bir yazı çıkmıştı. Gönderdiği fax'da anladım ki kan bağım olmayan ama kan bağımdan daha yakın yeğenim olan, yeğenim Bora Toprak'ın yaptığını göndermiş olduğu fax'tan anlaşılmaktadır.

Mektubun ortasında Van yüksek cezaevi kurumunun imzasıda gözükmektedir.

Olmayan bir olay da cezaevi idaresi mektup komisyonu o bölümleri çizer ve iptal eder. Bahsedilen Hakan Çillioğlu'nun kaş kemiği yarılıp gözleri balon gibi olmuş, elmacık kemikleri kırılıyor yüzünün sağ tarafı yarılıyor, hastaneye kaldırılıyor hastanede dikiş atıldığı Van'daki yetkililer tarafından bilinmektedir.

İnsan bir hadise ile karşılaşabilir, yumrukda yer, vurabilirde ama erkek adam böyle bir olay olmadı diye açıklama yapmaz. Delikanlı gibi işin altından kalkar Bora Toprak kendine münhasır bir insandır.

Güçlü bir aileside vardır, bana ihtiyacı'da yoktur ama saçının bir teline kahpece dokunan bedelini ağır öder. (Buda böyle bilinmelidir)
Saygılarımla kamuoyuna arz ederim
13.07.2017
Alaattin Çakıcı
Turgay6124 13.07.2017 saat 18:32
  1. 1.

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
  • Facebook: 2.096 gösterim
  • Twitter: 1 gösterim

  • Toplam Viral: 2.100 gösterim
  • Toplam Seed: 6 gösterim
  • Toplam Direkt: 204 gösterim
  • Viral Puan: 385,00
şu an popüler
  • Reklamı Atla